Systemy kontroli dostępu

Strona główna >> Systemy kontroli dostępu

Czy masz cenne przedmioty, które chcesz trzymać pod kluczem? Zadbaj o ich bezpieczeństwo i ogranicz dostęp do pomieszczeń, w jakich się znajdują instalując systemy kontroli dostępu CNT-POLPATRON. Chroń cenne informacje lub mienie, zabezpiecz hale i magazyny, zablokuj dostęp osobom nieuprawnionym i trzymaj nad nim kontrolę, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, jakie proponujemy. Zwiększ poziom bezpieczeństwa w swoim domu lub firmie i spraw, by tylko wybrani użytkownicy mogli wejść do wnętrza poszczególnych lokali.

Systemy kontroli dostępu Częstochowa

Nie chcesz, aby wszystkie niepowołane osoby miały dostęp do cennych informacji lub przedmiotów? Chcesz, aby mogły z nich korzystać tylko uprawnione osoby? W takim razie przyda Ci się system kontroli dostępu, który jest częścią systemów alarmowych montowanych przez naszą firmę. Montaż takich urządzeń, jak elektroniczny zamek, czytnik kart i breloków to tylko kilka z elementów, które skutecznie utrudnią wejście do określonych pomieszczeń osobom postronnym. Niezależnie od tego, czy chcesz zamontować je w prywatnym domu, czy na terenie firmy, jeśli tylko nieruchomość znajduje się w obszarze naszego działania, skontaktuj się z nami. Nasze nowoczesne systemy montujemy na terenie Częstochowy i całego powiatu częstochowskiego, a dodatkowo w powiecie lublinieckim, myszkowskim, kłobucki i radomszczańskim.

System kontroli dostępu — główne założenia

Montaż systemu kontroli dostępu podnosi poziom bezpieczeństwa w danym obiekcie. Dzięki niemu łatwo można uwierzytelniać wejście poszczególnym osobom. Jego instalacja zapewnia skuteczną izolację określonych pomieszczeń, przedmiotów i osób przebywających wewnątrz. Dzięki temu możesz zabezpieczyć wszelkie cenne informacje i mienie, uniknąć włamania i kradzieży, a także napaści czy zniszczeń. Co więcej, urządzenia kontroli dostępu możesz połączyć z systemem sygnalizacji włamania i napadu, a tym samym odstraszyć potencjalnych włamywaczy. Jeśli dodatkowo zadbasz o monitoring wizyjny, łatwo zidentyfikujesz sprawcę. Wybierz także dodatkową usługę naszej firmy, jaką jest monitoring systemów alarmowych, a szybko zidentyfikujemy zagrożenie i podejmiemy odpowiednie działanie i wyślemy na miejsce patrol interwencyjny lub odpowiednie służby.

Gdzie stosowany jest system kontroli dostępu

Chociaż naszą ofertę dedykujemy przedsiębiorcom i osobom prywatnym z terenu Częstochowy, najczęściej na jego montaż, decydują się Ci pierwsi. Wynika to z faktu, że na terenie przedsiębiorstwa znajduje się zwykle dużo pomieszczeń, do których dostęp musi być ograniczony. Są to na przykład serwerownie, pomieszczenia, w których przechowywane są groźne dla życia i zdrowia substancje, ale także pomieszczenia socjalne czy biura.

Elementy systemu kontroli dostępu

Jak sama nazwa systemu wskazuje, montaż elementów polega na umieszczeniu przy drzwiach wejściowych do strategicznego pomieszczenia, kontrolerów dostępu. Kontrolery te mogą być wyposażone w popularne klawiatury, służące do podania kodu dostępu. Innym rodzajem są urządzenia wymagające użycia kart zbliżeniowych lub breloków (tokenów), dzięki którym sterownik odblokowuje zamek elektroniczny.

Rozbudowa systemu kontroli dostępu — dodatkowy sposób zabezpieczenia Twojej firmy

Jak każdy system alarmowy, tak i system kontroli dostępu firmy czy domu może być rozbudowany o dodatkowe elementy. Gdy tylko potrzebne Ci są kolejne kontrolery ograniczające wejście niepożądanych osób, możesz rozbudować swój obecny system i zwiększyć jego funkcjonalność.

Nasi klienci bardzo często decydują się także na inne urządzenia, które można podłączyć do centrali sterującej i zwiększyć bezpieczeństwo firmy. Jednym z nich jest system przeciwpożarowy i monitoring pożarowy. Sprawdź także tą usługę i w szerszym stopniu zadbaj o mienie w swoim przedsiębiorstwie.

Korzyści systemu kontroli dostępu w CNT-POLPATRON

Pomyśl tylko, jak wiele korzyści otrzymasz, instalując w swojej firmie czy domu, chociażby takie urządzenia jak czytnik kart zbliżeniowych, który odpowiada za odblokowanie rygla i umożliwia wejście do środka lokalu. Skorzystaj z naszej oferty, a unikniesz wielu przykrych zdarzeń, które mogłyby narazić Cię na straty materialne i osobiste. W CNT-POLPATRON używamy najlepszych, sprawdzonych sprzętów, a wieloletnie doświadczenie w ich montażu gwarantuje Ci skuteczną ochronę. Nie czekaj. Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami. Pomożemy.

  *pole wymagane

  Zostaw nam swój numer, a oddzwonimy.
   Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 cntsystem.pl


   Zostaw swoje dane, a my odpowiemy.
    Zamknij