O nas

CNT-POLPATRON, to największa w regionie firma specjalizująca się w ochronie osób i mienia, a także dostarczająca wysokiej klasy zabezpieczenia dla Klientów Indywidualnych oraz Biznesowych. Świadczymy przede wszystkim usługi związane z monitoringiem przeciwpożarowym, na których głównie opieramy swoją działalność. Dzięki najwyższej klasy niezawodnym urządzeniom przeciwpożarowym możemy zagwarantować naszym Klientom znacznie wyższy komfort życia, a przedsiębiorcom ochronę mienia.

Jesteśmy pewni, że nasze doświadczenie oraz wiedza, którymi dysponujemy, zagwarantują Państwu wysoki poziom bezpieczeństwa. Przygotowaliśmy szeroką ofertę rozwiązań w zakresie ochrony mienia, które nasi specjaliści dostosowują do indywidualnych potrzeb Klientów z uwzględnieniem wielu innych aspektów, istotnych dla zapewnienia kompleksowego bezpieczeństwa zarówno majątku, jak i osób.

Dysponujemy zaawansowaną technologią w zakresie kamer wizyjnych, systemów alarmowych i monitoringu przeciwpożarowego. Naszym priorytetem jest to, aby każdy nasz Klient czuł się bezpiecznie w swoim domu, a właściciele firm mieli gwarancję najwyższej jakości ochrony mienia. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom możemy także zaoferować usługę konwojowania i zabezpieczenia pieniędzy. Posiadają oni niezbędne kwalifikacje do wykonywania tego rodzaju zadań, a także dysponują sprzętem oraz pojazdami gwarantującymi bezpieczeństwo transportowanego majątku.

Jak działamy?

Naszym priorytetem jest efektywne i zgodne z wszelkimi normami zapewnienie bezpieczeństwa naszym Klientom oraz ich mieniu. Swoje działania zawsze rozpoczynamy od rozmowy z Klientem, aby wypracować optymalne rozwiązania i poznać jego potrzeby. Wiemy, jak istotne dla świadczenia wysokiej jakości usług jest doświadczenie naszych specjalistów, dlatego też stale ich szkolimy w zakresie monitoringu przeciwpożarowego, konwojowania gotówki oraz systemów alarmowych. Mając niezbędną wiedzę zarówno praktyczną, jak i teoretyczną, możemy zagwarantować fachowe doradztwo na wielu płaszczyznach ochrony osób i mienia. Zapraszamy do kontaktu, jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami!

Bezpieczeństwo

W CNT-POLPATRON koncentrujemy się przede wszystkim na tym, aby bez względu na to, gdzie znajduje się nasz Klient, jego mienie było pod stałą ochroną. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby zastosowane rozwiązania były optymalne i niezawodne, a jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie. Dlatego też możemy cieszyć się renomą na rynku, a dzięki stałemu rozwojowi dostarczać naszym Klientom technologie, które pozwolą im czuć się bezpiecznie. Dysponujemy nowoczesnym Centrum Monitorowania, co pozwala nam błyskawicznie reagować na wszystkie alarmy. Dzięki wykwalifikowanym załogom interwencyjnym możemy działać nawet w najbardziej kryzysowych sytuacjach z pozytywnym efektem.

Przygotowując oferty dla naszych Klientów bierzemy pod uwagę szereg aspektów, w tym, również możliwości finansowe oraz zagrożenia, jakie mogą się w przyszłości pojawić. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby Klienci byli zadowoleni ze świadczonych usług i czuli, że dzięki nam są bezpieczni. Do każdego z nich podchodzimy w sposób indywidualny ze względu na zróżnicowane potrzeby i wymagania.

Współpraca z Klientami nie opiera się tylko na tym, aby monitorować alarmy, ale także na tym, aby budować pozytywne relacje. W trosce o ich bezpieczeństwo oraz komfort życia sprawdzamy możliwość wystąpienia potencjalnych zagrożeń, a w razie konieczności oferujemy dodatkowe rozwiązania, które im zapobiegną w przyszłości. Jeśli szukacie Państwo firmy, która kompleksowo zadba o Wasze bezpieczeństwo, to zapraszamy do kontaktu!

Jak działamy?

Nasz sposób działania, opiera się przede wszystkim na tym, aby jak najskuteczniej i przede wszystkim zgodnie z wszelkimi normami, zapewniać bezpieczeństwo naszym klientom. Podstawą do podjęcia przez nas jakichkolwiek działań w zakresie ochrony mienia - montażu monitoringu czy systemu alarmowego - jest rozmowa z klientem. Uważnie słuchamy jego potrzeb, zwracamy uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy szczegół związany z jego potrzebami. Dzięki temu, jesteśmy w stanie dopasować najlepsze rozwiązania, które w każdym calu zapewniają bezpieczeństwo.

Warto podkreślić, że nasz sposób działania koncentruje się przede wszystkim na tym, aby - niezależnie od tego, gdzie znajduje się nasz klient - jego mienie było w odpowiedni sposób zabezpieczone. Chcielibyśmy także zaznaczyć, że w przypadku mienia o znacznej wartości oraz konieczności jego przetransportowania w docelowe miejsce, oferujemy naszym klientom także usługę konwojowania. Dzięki niej, klienci nie muszą martwić się o to, jak w bezpieczny sposób przetransportować dane mienie. Działamy w ich imieniu, w ścisłym porozumieniu. Posiadamy także wykwalifikowaną kadrę konwojentów oraz - co warto podkreślić - intuicyjny system umożliwiający śledzenie trasy konwoju z dowolnego miejsca.

Podstawą podjęcia działań przez naszą firmę jest zawarcie z klientem umowy - jasnej oraz bardzo czytelnej. Dbamy bowiem nie tylko o to, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom, ale też i o to, by byli oni świadomi usług, które oferujemy oraz tego, w jaki sposób są one realizowane. Dzięki temu, sukcesywnie udaje nam się budować relacje z naszymi klientami, których podstawą jest oczywiście zaufanie.

Cenicie sobie państwo zarówno swój czas, jak i mienie? Doskonale to rozumiemy. Tym samym, zachęcamy do kontaktu z nami - z pewnością wspólnie znajdziemy odpowiedni sposób na zabezpieczenie państwa mienia a tym samym - zapewnienie wam należytego komfortu.

Zostaw nam swój numer, a oddzwonimy.
    Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 cntsystem.pl


    Zostaw swoje dane, a my odpowiemy.
      Zamknij