Ochrona osób i mienia

Strona główna >> Ochrona osób i mienia

Zminimalizuj ryzyko zagrożenia. Chroń siebie i swój dobytek, korzystając z naszej usługi ochrony fizycznej. Specjalnie wyszkolona kadra ochroniarska, zadba o Twoją nietykalność i nie pozwoli na kradzież czy zniszczenie Twojego majątku. Prowadzimy stały nadzór i reagujemy błyskawicznie, gdy tylko pojawia się niebezpieczeństwo. Zaufaj naszemu doświadczeniu i umiejętnościom, powierz nam ochronę fizyczną osób i mienia na terenie swojej posesji lub firmy.

Ochrona fizyczna osób i mienia Częstochowa

Od lat rozwijamy się w dziedzinie różnych systemów alarmowych, monitorowania obiektów i ochronie osób i mienia. Korzystamy z nowych technologii, inwestujemy w naszych pracowników i szkolimy ich w zakresie radzenia sobie w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach. Wiemy jak ważna dla bezpieczeństwa osób i mienia jest siła i szybka reakcja. Dlatego możesz liczyć na pełen profesjonalizm. Skorzystaj z naszych usług, które prowadzimy na terenie Częstochowy i okolicznych powiatów, w tym lublinieckiego, myszkowskiego, kłobuckiego i radomszczańskiego.

Ochrona osób Częstochowa — na czym polega?

Zastanawiasz się, na czym polega ochrona osób i mienia? Przede wszystkim dbamy o to, by nikt nie naruszył Twojej nietykalności cielesnej na terenie obiektu, który obejmiemy ochroną. Robimy wszystko, aby Twoje życie i zdrowie nie było zagrożone przez osoby, które chciałaby Ci wyrządzić krzywdę. Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoje i innych osób, których ochronę nam powierzysz. Możemy działać doraźnie i być przy Tobie wtedy, gdy tego potrzebujesz, zapewniając stałą ochronę lub monitorować teren wokół Ciebie, celem zabezpieczenia go przed dostępem niepowołanych osób. Zwykle robimy to, wyznaczając ochroniarza do patrolowania danego obszaru lub poprzez monitoring. Innymi słowy, zapewniamy Ci ochronę bezpośrednią oraz pośrednią, montując różne systemy alarmowe.

Korzyści, jakie daje ochrona osób

Pobicie, kradzież, uszczerbek na zdrowiu lub nawet utrata życia — to mogą być skutki napaści, której możesz uniknąć, jeśli tylko zdecydujesz się na usługę ochrony, realizowaną przez CNT-POLPATRON. Obecność ochroniarza w pobliżu Ciebie skutecznie odstraszy potencjalnego sprawcę. A jeśli pomimo tego, będzie chciał on dopuścić się zbrodni, pracownik ochrony przeprowadzi skuteczną interwencję, dzięki której pozostaniesz bezpieczny. Nasz personel został przeszkolony do tego, aby skutecznie radzić sobie w różnych kryzysowych sytuacjach.

Ochrona mienia Częstochowa — jak to robimy?

Troska o bezpieczeństwo osób to tylko część naszej oferty. W CNT-POLPATRON proponujemy Ci także usługę ochrony mienia na terenie nieruchomości, zlokalizowanej w Częstochowie lub okolicach. Skutecznie zabezpieczymy teren obiektu przed włamaniem i dostępem nieuprawnionych osób. W tym celu poza ochroną bezpośrednią polecamy Ci montaż systemów alarmowych i monitoringu wizyjnego. Dzięki nim szybko zauważymy obecność intruza i uruchomimy konieczne procedury w celu powstrzymania go przed możliwymi aktami wandalizmu i kradzieży.

Ochrona mienia polega na zabezpieczeniu nieruchomości, ale także wszystkiego, co się na niej znajduje. Jeśli zdecydujesz się na ochronę bezpośrednią, wyznaczymy pracownika, który będzie patrolować teren, a jeśli chcesz, abyśmy objęli teren pośrednio, będziemy go monitorować z zewnątrz i w razie konieczności, wyślemy na miejsce patrol interwencyjny.

Twój dobytek możemy chronić także przed różnymi zdarzeniami losowymi, zwłaszcza pożarem. Dlatego proponujemy Ci także monitoring pożarowy. Zadbaj w kompleksowy sposób o swój majątek, strzeż go przed zniszczeniem i czuj się bezpiecznie.

Możliwości, jakie daje Ci usługa ochrony mienia w CNT-POLPATRON

Ochrona obiektu w doraźny sposób to tylko jedna z możliwości. Duże znaczenie dla ochrony mienia mają działania prewencyjne i zabezpieczenia przedmiotów przed dostępem nieuprawnionych osób. Dlatego w CNT-POLPATRON, poza monitoringiem i urządzeniami alarmowymi, proponujemy Ci nowoczesne systemy kontroli dostępu, które ograniczą wejście na teren obiektów lub pojedynczych lokali. Warto zainstalować je dla zwiększenia poziomu zabezpieczeń. Z oferty tej równie chętnie co przedsiębiorstwa, korzystają osoby prywatne. Zwłaszcza jeśli przetrzymują w domu ważne dokumenty i wartościowe przedmioty.

Z naszych dodatkowych usług dobrze jest skorzystać także wtedy, gdy będziesz chciał przetransportować cenne dla Ciebie rzeczy w inne miejsce. Proponujemy Ci bezpieczną usługę konwojowania gotówki i przedmiotów wartościowych na terenie Częstochowy i okolic. Przewieziemy je tam, gdzie będziesz chciał, używając do tego wyszkolonego i uzbrojonego personelu, oraz specjalnie zabezpieczonych wozów. Jak sam widzisz, robimy wszystko, aby oferować Ci wysokie standardy.

Kto może skorzystać z usług ochrony osób i mienia?

Chcesz skutecznie chronić siebie i swoje mienie? Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Zabezpieczymy zarówno teren domu, jak i biura czy magazynu. W razie potrzeby zadbamy o ochronę techniczną i osobistą. Zamontujemy odpowiednią ilość zabezpieczeń technicznych na powierzonej nam nieruchomości. Wyznaczymy osoby do patrolowania jej terenu i podjęcia interwencji w przypadku włamania.

Ochrona życia i zdrowia jest kluczowa w wielu miejscach, dlatego z naszej oferty korzystają między innymi:

 • małe i średnie firmy,
 • sklepy,
 • galerie handlowe,
 • inwestorzy budowlani,
 • zarządcy magazynów,
 • wspólnoty mieszkaniowe,
 • właściciele prywatnych posesji mieszkalnych.

Dlaczego warto zaufać profesjonalnej firmie ochrony osób i mienia?

Usługę ochrony fizycznej osób i mienia kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Swoje działania prowadzimy z pomocą nowoczesnego sprzętu i wykorzystując zaawansowane technologie. Wiemy także doskonale, że duże znaczenie ma siła i umiejętności ludzi, dlatego mocno inwestujemy w ich rozwój, szkolimy, uczymy jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Mamy bogate doświadczenie w zabezpieczaniu osób i mienia, dlatego warto nam zaufać. Wypełnij poniższy formularz i opisz swoje potrzeby, a skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o możliwej współpracy.

Skontaktuj się z nami. Pomożemy.

  *pole wymagane

  Zostaw nam swój numer, a oddzwonimy.
   Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 cntsystem.pl


   Zostaw swoje dane, a my odpowiemy.
    Zamknij