Konwojowanie gotówki

Strona główna >> Konwojowanie gotówki

Konwojowanie gotówki to jedna z najbardziej bezpiecznych metod transportu pieniężnego z puntu A do punktu B. Mało osób jednak zdaje sobie sprawę, że taki transport może obejmować także inne mienie. W CNT-POLPATRON prowadzimy transport pieniędzy i innych przedmiotów wartościowych zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Powierz swoją cenną przesyłkę naszym wyspecjalizowanym pracownikom ochrony i miej pewność, że nic jej nie zagrozi.

Konwojowanie gotówki Częstochowa i okolice

W CNT-POLPATRON mamy szeroką kadrę konwojentów, którzy są w stanie bezpiecznie i sprawnie przetransportować pieniądze lub inne cenne przedmioty w wybrane przez Ciebie miejsce. Usługę zawsze wykonujemy w ścisłym porozumieniu i zgodnie z naszymi wzajemnymi ustaleniami. Transport gotówki i innych przedmiotów, jakie nam powierzysz, przeprowadzają nasi wykwalifikowani konwojenci, którzy posiadają wszystkie konieczne uprawnienia i zezwolenia, w tym zezwolenie na broń. Działamy na terenie Częstochowy i całego powiatu częstochowskiego, a dodatkowo w powiecie lublinieckim, myszkowskim, kłobuckim i radomszczańskim.

Na czym polega usługa konwojowania gotówki?

Konwój gotówki polega na przewożeniu wartości pieniężnych z punktu przekazania do miejsca odbioru. Nasi konwojenci od lat zajmują się przewożeniem gotówki i innych wartościowych przesyłek, powierzonych przez klienta. Najczęściej dotyczy to przewożenia gotówki do banku, jednak w CNT-POLPATRON zajmujemy się także transportem innych przedmiotów, o znaczącej dla klienta wartości. Przewóz tego typu, to usługa o wysokim stopniu ryzyka, która wymaga odpowiedniego doświadczenia i przygotowania.

Musisz wiedzieć, że sposób ochrony wartości pieniężnych przechowywanych i transportowanych przez przedsiębiorców takich jak CNT-POLPATRON jest ściśle regulowana przez rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Przepisy dokładnie określają wymagania co do sposobów zabezpieczenia konkretnej ilości pieniędzy, w tym kwalifikacje konwojentów i wyposażenia pojazdu przeznaczonego do ich przewozu. W CNT-POLPATRON nie tylko spełniamy wszystkie te wymagania, ale oferujemy znacznie więcej.

Kto może skorzystać z usługi konwojowania?

Naszą ofertę kierujemy głównie do przedsiębiorców z Częstochowy i okolic, ale z usług konwoju pieniędzy i innego wartościowego mienia mogą skorzystać także osoby indywidualne. Zlecając nam transport wartości pieniężnych, możesz być pewien, że wykonamy go w sposób profesjonalny. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i dedykowanymi specjalnie do tego celu pojazdami. W trakcie transportu całkowitą odpowiedzialność za cenny towar ponoszą nasi konwojenci, których podczas realizacji zadania jest co najmniej kilku.

Możliwości jakie daje Ci konwojowanie wartości pieniężnych w firmie CNT-POLPATRON

Skorzystaj z usługi transportu gotówki do banku lub w jakiekolwiek inne miejsce z pomocą naszej firmy. Mamy duże doświadczenie w ochronie osób i mienia i od lat świadczymy usługi przewozu pieniędzy i innych wartościowych towarów pod wskazany adres. Powierzając ich transport naszej agencji ochrony, masz pewność, że zajmą się nim wykwalifikowani fachowcy, którzy biorą całą odpowiedzialność za Twoje mienie. Ponadto skorzystanie z naszych usług to nie tylko bezpieczeństwo, ale i oszczędność czasu.

Oprócz najwyższej jakości usługi konwojowania gotówki zapewniamy również:

Oprócz konwoju gotówki i przedmiotów wartościowych w przystosowanych do tego celu wozach i z udziałem wyszkolonego personelu, w CNT-POLPATRON świadczymy także inne usługi zwiększające Twoje poczucie bezpieczeństwa. Proponujemy Ci różne systemy alarmowe i systemy monitoringu nieruchomości, w tym monitoring wizyjny i monitoring pożarowy. Sprawdź całą naszą ofertę i zobacz, w jaki sposób możemy zapewnić Ci ochronę.

Skontaktuj się z nami. Pomożemy.

  *pole wymagane

  Zostaw nam swój numer, a oddzwonimy.
   Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 cntsystem.pl


   Zostaw swoje dane, a my odpowiemy.
    Zamknij